Czujniki tpms problem

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Waldemar33
jestem
jestem
Posty: 12
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2021, 11:07
Skąd jesteś: Zabrze
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento II
Kontaktowanie:

Czujniki tpms problem

#1 Postautor: Waldemar33 » poniedziałek, 8 maja 2023, 09:32

Witam na wstępie chcę pozdrowić szanowne grono adminów i forumowiczów. Teraz moje pytanie o czujniki cisnienia mianowicie miałem drobną awarie ułamał mi się jeden węntyl czujnika na szybko to zrobiłem i dałem zwykly wentyl zamówiłem czujniki nie orginal wiadomo skąd pochodzą kupilem po numerach 52933-1j000 takie były orginaly i takie tez kupilem zamieniki i mam zapytanie bo powinny się automatycznie zapisać a u mnie ani automatycznie anie przez obd bo byłem u oponiarza i sprawdzał czujniki czujniki normalnie się zapisauja w urzadzenu bo myślałem za są walnięte itp a przez obd wysyła niby wyskakuje ze jest ok ale dalej nic chyba ze przez obd jest jakaś Ina procedura.narazie kontrolka miga i za chwilke zapala się na stałe.bardzo proszę o jakieś rady auto s2 2010 rok.pox

Awatar użytkownika
hunter
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 3754
Rejestracja: piątek, 27 maja 2011, 00:37
Skąd jesteś: Toruń
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: nie dotyczy
Kolor: DARK GREY
Inny Samochód: SPORTAGE QL 2,0 CRDI
Twoje poprzednie Sorento: Była czarna 3,3V6 248 KM, lift na daystar + sprężyny by Stella , Była SII 2,2CRDI 197KM AT AWD.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 123 times
Kontaktowanie:

Re: Czujniki tpms problem

#2 Postautor: hunter » wtorek, 9 maja 2023, 05:38

Miałem ten sam problem po zakupie na Ali i montażu do drugiego kompletu kół. Dopiero zakup i montaż zamienników w ASO rozwiązał ten problem.
:idn:
"JO" - JESTEM Z TORUNIA

Waldemar33
jestem
jestem
Posty: 12
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2021, 11:07
Skąd jesteś: Zabrze
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento II
Kontaktowanie:

Re: Czujniki tpms problem

#3 Postautor: Waldemar33 » środa, 10 maja 2023, 05:59

Ok tez tak myślałem wydać ze z Ali nie zabardzo niekiedy części pasują dziękuję za odpowiedz


Wróć do „Pytania i odpowiedzi Sorento II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości