BROŃ CZARNOPROCHOWA

Myślistwo , Strzelectwo

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
steinar
jestem
jestem
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 26 października 2017, 06:47
Skąd jesteś: Płock
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrno-szary
Przebieg (km.): 176000
Inny Samochód: Audi A6 2.8
Kontaktowanie:

Re: BROŃ CZARNOPROCHOWA

#16 Postautor: steinar » czwartek, 26 października 2017, 08:54

Mam kilku kolegów którzy posiadają i strzelają z broni czarno-prochowej. Zabawa jest przednia. Sam strzelam, ale z racji iż mam grupę rekonstrukcji historycznej, jest to broń II wojenna i współczesna. Właśnie zrobiłem papiery na prowadzącego strzelanie, tak że jest moc :). Jeśli ktoś chce spróbować strzelectwa, to nie ma z tym najmniejszych problemów. Teraz wystarczy mieć ważny dokument ze zdjęciem i można spróbować swych sił na każdej ze strzelnic. Dostajecie swojego instruktora i pod jego czujnym okiem strzelacie. Uzyskanie uprawnień na posiadanie broni też nie jest jeszcze problemem. Jedynie kwestie finansowe są dość męczące kieszeń. Ale dla chcącego.....

Awatar użytkownika
tommy
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1615
Wiek: 55
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 10:15
Skąd jesteś: Węgorzewo
Silnik: nie mam
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie mam
Rok: nie mam
Inny Samochód: Jeep Cherokee KL
Twoje poprzednie Sorento: Sorento I, 2,5 CRDi, Tiptronic.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times
Kontaktowanie:

Re: BROŃ CZARNOPROCHOWA

#17 Postautor: tommy » czwartek, 26 października 2017, 17:23

A nie lepiej do wojska się zapisać ? Nawet do NSR lub WOT. Mnie już zaczyna nudzić strzelanie......

Awatar użytkownika
Marek
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 11348
Rejestracja: sobota, 19 października 2013, 11:04
Skąd jesteś: Warszawa-Rakowiec
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 268000
Has thanked: 255 times
Been thanked: 352 times
Kontaktowanie:

Re: BROŃ CZARNOPROCHOWA

#18 Postautor: Marek » czwartek, 26 października 2017, 19:11

Steinar , możesz zdradzić jakie są koszty na strzelnicach , to znaczy , instruktor , amunicja , stanowisko .

steinar
jestem
jestem
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 26 października 2017, 06:47
Skąd jesteś: Płock
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2004
Kolor: srebrno-szary
Przebieg (km.): 176000
Inny Samochód: Audi A6 2.8
Kontaktowanie:

Re: BROŃ CZARNOPROCHOWA

#19 Postautor: steinar » piątek, 27 października 2017, 05:43

tommy pisze:A nie lepiej do wojska się zapisać ? Nawet do NSR lub WOT. Mnie już zaczyna nudzić strzelanie......

A jak ktoś był i nawet posiada status weterana, ale sytuacja zmusiła do życia w cywilu? Zostaje dynamiczne strzelanie na strzelnicy, strzelanie w grupach z wejściem do pomieszczeń itp.:yes:
Marek pisze:Steinar , możesz zdradzić jakie są koszty na strzelnicach , to znaczy , instruktor , amunicja , stanowisko .

Np. u nas koszta za amunicję dla niezrzeszonych w klubie to 3 zł za szt. ammo, dla zrzeszonych połowa tej kwoty. Oczywiście za kaliber .22LR czyli kbks i Margolin sztuka amunicji to 1zł , dla członków klubu 40gr. Wynajęcie osi strzeleckiej dla niezrzeszonych to około 30-40 zł za godzinę i dostajesz od razu gościa który czuwa nad prawidłowym zachowaniem i strzelaniem. Są jeszcze zajęcia z ludźmi którzy uczą właśnie różnych myków w dynamice, taktyce itp. Ale to już ustala się osobiście.

A tak na marginesie.
Wiecie że FB Radom wznawia produkcję VIS-a? Będzie możliwość zakupu, ale cena pewnie będzie zaporowa, prędzej Kijankę by się kupiło :(


Wróć do „BROŃ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości