Święto Kina - w sobotę i niedziele wszystkie bilety po 12 zł

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Święto Kina - w sobotę i niedziele wszystkie bilety po 12 zł

#1 Postautor: Admin » środa, 7 grudnia 2016, 12:09

Święto Kina to ogólnopolska akcja, mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu bilety na każdy seans kosztują jedynie 12 zł. Akcję wspierają polscy twórcy, których 10 i 11 grudnia będzie można spotkać na wybranych seansach .Święto Kina współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Rok temu w całym kraju w akcji uczestniczyło 210 kin, które odwiedziło ponad 270 tys. widzów.
W akcji bierze udział dużo miast i kin .
Wszystkie wymienione są na tej stronie :

http://www.swietokina.com

Bilety do nabycia w kasach , ale jest pewien trick.
Otóż aplikacja na smartfony Skycash , używana powszechnie do parkowania , przejazdów komunikacją miejską czy kolejami udostępnia również możliwość zakupów biletów do Multikina , mimo oficjalnego braku możliwości kupna w przedsprzedaży.
Już wczoraj można było zarezerwować bilet na dowolny seans w cenie 12 zł , a jak sprawdzałem dzisiaj to dopiero dwa miejsca są zajęte w całym kinie .
Aplikacja pozwala również zobaczyć ile miejsc jest na sali, zarezerwować dowolny fotel i sprawdzić , które są wolne a które już zajęte.

Jeśli ktoś planował wypad do kina to właśnie w ten weekend jest najlepszy na to czas.
Ja prawdopodobnie pójdę na Dr. Strange :kwink:

Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Kayne
teraz jestem
teraz jestem
Posty: 590
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 13:56
Skąd jesteś: Wrocław
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Przebieg (km.): 205555
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Kontaktowanie:

Re: Święto Kina - w sobotę i niedziele wszystkie bilety po 12 zł

#2 Postautor: Kayne » środa, 7 grudnia 2016, 20:43

Dzięki za cynk. Teoretycznie świetna akcja i może nawet bym skorzystał… Ale to oznacza tłumy w kinie i to jest rzecz, przez którą nie chodzę do kina. Inni ludzie, którzy rujnują seans ciągle jedząc i szeleszcząc, gadając i głośno komentując…


Wróć do „FOTOGRAFIA I FILMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości