Serwis muzyczny TIDAL darmowy dla klientów Play

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Serwis muzyczny TIDAL darmowy dla klientów Play

#1 Postautor: Admin » czwartek, 5 listopada 2015, 09:39

Obrazek

O północy w App Store i Google Play pojawiły się nowe wersje aplikacji Tidal, które są w stanie rozpoznać abonentów Play i w których bez dodatkowych kosztów można aktywować dwuletnie konto premium w Tidal. Co ważne, nieistotne jest kiedy tego dokonamy – zawsze są to 2 lata.
Po upływie dwuletniego okresu, nastąpi przejście na opcję płatną, która wynosić będzie 20 złotych miesięcznie. Jednak bez zgody klienta oferta nie zostanie przedłużona.
Gdy zainstalujemy aplikacje i przestaniemy z niej korzystać usługa automatycznie zostanie zniesiona.

Co dostajemy za darmo :
24 miesiące nielimitowanej muzyki w TIDAL PREMIUM
Dostęp do 36 milionów utworów
Ekskluzywne albumy i video
Playlisty na każdą okazję
Dostęp na 3 urządzeniach: telefon, tablet, komputer
funkcja „offline” pozwalająca na słuchanie muzyki poza zasięgiem sieci

Ogólnie dostajemy muzykę na odsłuchanie której potrzebowalibyśmy 200 lat :kwink:

Teraz jak to wygląda w praktyce .
Ściągnąłem aplikację z Google Play i po wybraniu pierwszego lepszego utworu nastąpiło rozpoznanie , że jestem klientem Play i aktywacja usługi na 24 miesiące.
Sms -em otrzymałem kody , gdybym chciał słuchać muzyki na innych urządzeniach , które nie są telefonami.
Teraz utwory .
Wrzuciłem w wyszukiwarkę kilka swoich ulubionych utworów i odnalazło je bez problemu.
Okazało się , że utwór Whats a Wonderful World Luisa Armstronga mogę sobie wybrać według albumów w których był umieszczony wraz ze wszystkimi innymi tam zamieszczonymi.
Z kolei utwór Roads Untraveled ze ścieżki dźwiękowej Need For Speed znalazłem dopiero na płycie Linking Park a nie na soundtracku z filmu.
Pełna dyskografia Grechuty z podziałem na płyty.
Nie widzę żadnych ograniczeń , "Jaskółkę" Stana Borysa wyszukuje równie szybko jak najnowsze "Hello" Adele
Jestem zaskoczony jakością ( hifi) i błyskawicznym wyszukaniem każdego utworu o jakim sobie tylko pomyślę .

Obrazek

Muzyki można słuchać przez WiFi oraz pakiety internetu 3G/4G
Transmisja danych jest rozliczana z pakietów.
Dla tych , którzy nie chcą tracić własnego transferu internetowego Play wprowadziła specjalny pakiet dla Tidal , ( za 5 zł ) który nie będzie doliczany do rachunku ani nie będzie pomniejszać naszych pakietów.
Dla osób, które mają duży lub jak ja nielimitowany internet w komórce, oferta jest szczególnie atrakcyjna.
Powiązanie ze stacją multimedialną w samochodzie przez bluetooth sprawia , że radio, usb czy odtwarzacz CD staje się zupełnie niepotrzebne .
Szkoda , że oferta jest tylko na dwa lata .
Później trzeba będzie wrócić do "rzeczywistości" ale przez ten czas można sobie skompletować biblioteczkę ulubionych utworów muzycznych offline .

Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
PABLOTECH
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 887
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 21:22
Skąd jesteś: Warszawa SKOROSZE
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento II
Silnik: 3.5 V6 (280KM)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: AWD
Rok: 2012
Kolor: STM
Przebieg (km.): 133570
Inny Samochód: Był Cee'd SW'10 CRDi
Has thanked: 66 times
Been thanked: 186 times
Kontaktowanie:

Re: Serwis muzyczny TIDAL darmowy dla klientów Play

#2 Postautor: PABLOTECH » czwartek, 5 listopada 2015, 10:38

Kolejnemu graczowi nie spodobało się jak główny rywal czyli [url]www.spotify.com/pl/[/url] rozpycha się w tej części europy. Szkoda tylko, że szufladkuje Klientów już na "dzień dobry" pomiędzy play + reszta. Myślę, że skracając okres PROMO z 2 lat do 1 roku ale dedykując tę ofertę do wszystkich docelowo odkroił by większą część tortu...no ale co tam ....każdy ma swoją politykę a im więcej graczy tym z korzyścią na nas :rolley:
Obrazek Obrazek
Koks, wódka i seks w cinquecento ... to nie dla mnie, jeżdżę SORENTO :rolley:


Wróć do „MUZYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości