MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO-Liniki do tego co wg Was najlepsze

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
prtro
możesz mi ufać
możesz mi ufać
Posty: 1227
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 12:27

Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać podczas jazdy?

#31 Postautor: prtro » niedziela, 5 grudnia 2010, 18:59

Zgadzam się z Bodzion -em nie wszyscy mieszkają w wielkich zatłoczonych miastach .

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać podczas jazdy?

#32 Postautor: Admin » niedziela, 5 grudnia 2010, 19:03

Tak , macie rację , więc jaka muzyka jest najlepsza " w trasę " powiedzmy ponad 100km ? :)
Może ktoś ma nawet jakąś składankę ?
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

kwintolp21
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1712
Rejestracja: niedziela, 21 marca 2010, 12:04
Skąd jesteś: Europa
Rok: nie dotyczy
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać podczas jazdy?

#33 Postautor: kwintolp21 » niedziela, 5 grudnia 2010, 19:26



POKAŻ UWAGI MODERATORA

Awatar użytkownika
Admin
Główny
Główny
Posty: 8992
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 23:22
Skąd jesteś: Warszawa
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: Niebieski
Twoje poprzednie Sorento: 2.5 CRDI (140KM) 2003EX M/T Złoty
Has thanked: 2 times
Been thanked: 48 times
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#34 Postautor: Admin » niedziela, 5 grudnia 2010, 19:34

Niezłe .
Aż chce się depnąć pedał w podłoge , wyprzedzić na trzeciego , efekty wizualne prowokują do odtworzenia tego utworu na odtwarzaczu dvd w aucie , wiec co jakiś czas konieczne jest zerknięcie na ekran , a może nie jechać wcale tylko słuchać .............
[żart..muzyka świetna ]
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2003r. złoty, manual Obrazek
Kia Sorento EX 2.5 CRDI 2005r. niebieski, automat tiptronic Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
cino
teraz jestem
teraz jestem
Posty: 460
Rejestracja: niedziela, 15 sierpnia 2010, 17:20
Skąd jesteś: Białystok
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2006
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 140000
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#35 Postautor: cino » niedziela, 5 grudnia 2010, 19:38

Ja od jakiegos czasu przymierzam sie do audiobooków jakie kiedys zgrałem od szwagra (Wołoszański, słuchowiska, książki LEma, Doyle'a, i wiele innych, około 10GB mp3) oraz to co moze byc strzałem w 10ke do auta to rock&roll historia powszechna, tylko musze albo kabel do radia podłączyc aux + iPOD albo to wszystko zgrac na płytki big_smile
Lift 2"

Awatar użytkownika
String
moje konto
moje konto
Posty: 194
Wiek: 60
Rejestracja: środa, 1 grudnia 2010, 17:55
Skąd jesteś: Kielce
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 106333
Inny Samochód: Citroen Berlingo
Twoje poprzednie Sorento: Srebrne Kia Sorento 2004, 2,5 CRDi
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#36 Postautor: String » niedziela, 5 grudnia 2010, 20:22

Kiedyś nie lubiłem country lecz w tym roku, z okazji okrągłej rocznicy wspólnego pożycia ,zorganizowałem imprezę w stylu Western & Country i przy tej okazji zacząłem się wgryzać w tą muzę .Szczególnie dobre do auta są kawałki Country Rock.



Awatar użytkownika
łysyKielce
coś umiem
coś umiem
Posty: 704
Wiek: 60
Rejestracja: sobota, 7 sierpnia 2010, 08:11
Skąd jesteś: Kielce
Inny Samochód: Micubisi
Twoje poprzednie Sorento: 2006 (po lifcie), 2.5 CRDI automat. Jakie było? Najwspanialsze......
Has thanked: 7 times
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#37 Postautor: łysyKielce » niedziela, 5 grudnia 2010, 21:02

Ja mogę słuchać w zasadzie wszystkiego, nawet zegara z qqłką - byle grało. ALe nie w aucie. Zmieniara mi odmówiła posłuszeństwa więc z muzy nici, a radio nadaje generalnie sieczkę nie do zniesienia. Gustuję z grubsza w klasyce. Klasyka muzyki poważnej (poza współczesną - zdecydowanie) i klasyka hard rocka: Led Zeppelin, Black Sabbath i Deep Purple (wraz z kilkoma pokrewnymi). Oczywiście są perełki które powodują że cały pląsam (np. absolutna rewelacja, przywoływana już wyżej: Mother Earth - Within Temptation). Co do wsiowej muzy to zdecydowanie wolę Śląsk, Mazowsze albo kapelę jakiegoś Józka z jakichś Gęsich Dołów niż to całe niby-drogowe kombojskie pienia. Cudze chwalicie a swego nie znacie.

kukul
teraz jestem
teraz jestem
Posty: 472
Rejestracja: wtorek, 9 marca 2010, 21:27
Skąd jesteś: Tychy
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Kolor: Błękitny
Kontaktowanie:

Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać podczas jazdy?

#38 Postautor: kukul » niedziela, 5 grudnia 2010, 21:25

cino pisze:kukul ja tu mam pewna teorie...

Są programy w tym RM, w TV rózne seriale typu klan, rozzrywkowe "jak oni tańczą na lodzie", "gwiazdy śpiewają", cichopki, mroczki i inne pitolenie, oczywiście kwestia gustu jak komus to sie podoba to jego problem big_smile

Więc chodzi o to ze sporo osob podobnie jak ja uważa że to chłam, ale często spotykam sie z twierdzeniem "oglądam bo nic innego niema" albo "wiem że to głupie ale pośmiać sie mozna", bądz podobne, jest duzo innych ciekawszych programów jeśli nie na TV świat sie nie kączy, w końcu jak to ujeła Beata "inteligentni ludzie sie nie nudzą...." :p
Panie i Panowie chyba znacie powiedzenie "nie wazne co mówią, ważne żeby mówili" i potem statystyki pokazuja że ogladalność 10milionów, w tym połowa "nie lubi".
Ja nie ogladam, nie interesują mnie tego typu wynalazki, jak równiez nie mam zamiaru brać udział w jakiejkolwiek promocji i popularności. Nie mam żadnej misji zniszczenia tych programów, jednak denerwuje mnie takie podejście boss


Sorry Cino, ale nie jarzę Twojej wypowiedzi. Konkretnie w sprawie niszczenia. Oświec mnie proszę o co Ci chodzi. Proszę.
Moja (eks)Sorka jest w rękach Kolegi z Forum.

Awatar użytkownika
String
moje konto
moje konto
Posty: 194
Wiek: 60
Rejestracja: środa, 1 grudnia 2010, 17:55
Skąd jesteś: Kielce
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 106333
Inny Samochód: Citroen Berlingo
Twoje poprzednie Sorento: Srebrne Kia Sorento 2004, 2,5 CRDi
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#39 Postautor: String » niedziela, 5 grudnia 2010, 21:40

łysyKielce pisze:Ja mogę słuchać w zasadzie wszystkiego, nawet zegara z qqłką - byle grało. ALe nie w aucie. Zmieniara mi odmówiła posłuszeństwa więc z muzy nici, a radio nadaje generalnie sieczkę nie do zniesienia. Gustuję z grubsza w klasyce. Klasyka muzyki poważnej (poza współczesną - zdecydowanie) i klasyka hard rocka: Led Zeppelin, Black Sabbath i Deep Purple (wraz z kilkoma pokrewnymi). Oczywiście są perełki które powodują że cały pląsam (np. absolutna rewelacja, przywoływana już wyżej: Mother Earth - Within Temptation). Co do wsiowej muzy to zdecydowanie wolę Śląsk, Mazowsze albo kapelę jakiegoś Józka z jakichś Gęsich Dołów niż to całe niby-drogowe kombojskie pienia. Cudze chwalicie a swego nie znacie.



Ziomal znamy ,znamy!!!!! Z powodu zmieniarki współczuję. Moja działa i mam w niej m/innymi Bacha III koncert brandenburski jak i Handla Dixit Dominus i coś tam jeszcze . Mam też jazz w różnej postaci i Kiniora z ludowizną ale od niedawna mam też dobre country i mojego ulubionego bluesa ale i coś takiego (to tylko fragment całej cudownej płyty.


A przy okazji pozdrawiam ziomali.

Awatar użytkownika
łysyKielce
coś umiem
coś umiem
Posty: 704
Wiek: 60
Rejestracja: sobota, 7 sierpnia 2010, 08:11
Skąd jesteś: Kielce
Inny Samochód: Micubisi
Twoje poprzednie Sorento: 2006 (po lifcie), 2.5 CRDI automat. Jakie było? Najwspanialsze......
Has thanked: 7 times
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO - Liniki do tego co wg Was naj

#40 Postautor: łysyKielce » poniedziałek, 6 grudnia 2010, 08:05

Kinior!!! To jest Muzyk, co się zowie! Zero tandetnej komerchy i rzępolenia um-cka um-cka. Ale długo by tu można o tem... A w temacie: ja w aucie muzy niezazbytnio słucham. ALbo jadę albo słucham. Jak słucham czegoś co mnie mocno kręci, to mnie kręci całego i jazda w takim stanie nie jest wskazana. A jak grać ma coś co mi wisi, to już wolę szumy, trzaski i joby z cb.

Awatar użytkownika
cino
teraz jestem
teraz jestem
Posty: 460
Rejestracja: niedziela, 15 sierpnia 2010, 17:20
Skąd jesteś: Białystok
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2006
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 140000
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać podczas jazdy?

#41 Postautor: cino » poniedziałek, 6 grudnia 2010, 13:33

kukul pisze:
cino pisze:kukul ja tu mam pewna teorie...

Są programy w tym RM, w TV rózne seriale typu klan, rozzrywkowe "jak oni tańczą na lodzie", "gwiazdy śpiewają", cichopki, mroczki i inne pitolenie, oczywiście kwestia gustu jak komus to sie podoba to jego problem big_smile

Więc chodzi o to ze sporo osob podobnie jak ja uważa że to chłam, ale często spotykam sie z twierdzeniem "oglądam bo nic innego niema" albo "wiem że to głupie ale pośmiać sie mozna", bądz podobne, jest duzo innych ciekawszych programów jeśli nie na TV świat sie nie kączy, w końcu jak to ujeła Beata "inteligentni ludzie sie nie nudzą...." :p
Panie i Panowie chyba znacie powiedzenie "nie wazne co mówią, ważne żeby mówili" i potem statystyki pokazuja że ogladalność 10milionów, w tym połowa "nie lubi".
Ja nie ogladam, nie interesują mnie tego typu wynalazki, jak równiez nie mam zamiaru brać udział w jakiejkolwiek promocji i popularności. Nie mam żadnej misji zniszczenia tych programów, jednak denerwuje mnie takie podejście boss


Sorry Cino, ale nie jarzę Twojej wypowiedzi. Konkretnie w sprawie niszczenia. Oświec mnie proszę o co Ci chodzi. Proszę.




Idzie mi o to że nie mam żadnej misji nawracania i przekonywania że w/w programy są tandetnej jakości ale oglądanie z powodów "dla jaj", "nie lubie ale nic ciekawszego nie ma" albo słyszany ostatnio "... bo chce zobaczyc kto wygra" to nabijanie ogladalności i popularności programom ogólnie uważanym jako niskiej jakości programy rozrywkowe...
Niewiem czy jest jasniej, jednak jasniej już nie potrafie :D
Lift 2"

Awatar użytkownika
Projector
To ja
To ja
Posty: 267
Wiek: 47
Rejestracja: wtorek, 11 maja 2010, 16:01
Skąd jesteś: warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: silver arrow
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO-Liniki do tego co wg Was najle

#42 Postautor: Projector » wtorek, 7 grudnia 2010, 09:51

tu fajny świeży albumik w wersji bez przerw czyli sylwestrowy mix i po kawałku


Edytowano z powodu złamania Pkt 4b Regulaminu Klubu Sorento; Zabrania się wklejania linków do treści/materiałów chronionych prawem autorskim jest to kradzież;kk 291, 292 § 1 i 293 § 1

Awatar użytkownika
wollys
moja ranga
moja ranga
Posty: 111
Rejestracja: piątek, 2 kwietnia 2010, 13:04
Skąd jesteś: slask
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Kolor: hmm
Inny Samochód: Szukam :)
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO-Liniki do tego co wg Was najle

#43 Postautor: wollys » wtorek, 7 grudnia 2010, 19:12

witam,a ja polecam koncert Scorpions,Marcelo dzieki za nagranie plyty,juz minie rok,a ja wciaz jej slucham(dzieki edi)

Awatar użytkownika
Projector
To ja
To ja
Posty: 267
Wiek: 47
Rejestracja: wtorek, 11 maja 2010, 16:01
Skąd jesteś: warszawa
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD
Rok: 2007
Kolor: silver arrow
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO-Liniki do tego co wg Was najle

#44 Postautor: Projector » środa, 8 grudnia 2010, 00:18

Witam, post wcześniej usunięto mój link, album umieszczony jest dostępny publicznie przez wykonawce i do pobrania z jego strony, nie był to piracki link, więc jeśli go umieściłem to była to tylko reklama, proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę
CENTRUM TECHNIKI MULTIMEDIALNEJ - http://WWW.EKRANY.COM.PL
Obrazek

Awatar użytkownika
marcelo8
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 647
Wiek: 47
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 22:41
Skąd jesteś: Kielce
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Rok: W PLANACH
Kontaktowanie:

Re: MUZYKA KTÓRA WPADA W UCHO-Liniki do tego co wg Was najle

#45 Postautor: marcelo8 » środa, 8 grudnia 2010, 09:28

wollys pisze:witam,a ja polecam koncert Scorpions,Marcelo dzieki za nagranie plyty,juz minie rok,a ja wciaz jej slucham(dzieki edi)



no to szykuję Ci następną płytę - koncert którego w polsce nie kupisz. na pewno spodoba Wam się lecz dam Ci ją osobiście na II rocznicy i tylko tam.


Wróć do „MUZYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości