Wymiana fabrycznej stacji multimedialnej na chińczyka (android)

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chorykrolik
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 71
Rejestracja: poniedziałek, 1 lipca 2019, 22:25
Skąd jesteś: Jastrzębie-Zdrój
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento II
Silnik: 3.5 V6 (280KM)LPG
Skrzynia: Automatyczna
Napęd: AWD
Rok: 2012
Kolor: Biała Perła
Przebieg (km.): 101230
Been thanked: 3 times
Kontaktowanie:

Re: Wymiana fabrycznej stacji multimedialnej na chińczyka (android)

#16 Postautor: chorykrolik » niedziela, 27 października 2019, 02:06

Ja zmieniając oryginalne radio na androida mogę stwierdzić że to duży PLUS na całokształt(dźwięk, montaż kamery wstecznej,navi,mnóstwo dodatkowych funkcji), jedynie co, to mogę się doczepić do odbioru stacji radiowych tzn.na tym oryginalnym radiu (auto z kanady), te stacje które odbierał ,odbierał super bez żadnych zakłóceń , te same stacje i nie tylko, na tym androidzie odbiera słabo, stacja po prostu się traci i nie wiem co może być przyczyną tych problemów odbioru ,w antenie oryginalnej jest podobno wzmacniacz i nasuwa się pytanie jak ten wzmacniacz jest zasilany ? czy może jakoś zasilanie było podawane przez kabel antenowy z radia? a może przez kabel z gps bo taki też miałem ,był on razem złączony z kablem radiowym ,luzem żadnego kabelka podłączonego do + nie było ,podłączyłem przejściówkę antenową (którą dokupiłem ) bo oryginalny kabel nie pasuje pod to radio no i szału nie ma z odbiorem,może ma ktoś jakiś pomysł żeby to rozgryść .Dodatkowo dokupiłem jeszcze kable dedykowane do SII żeby można było sparować sterowanie z kierownicy na radiem(bez tych kabli nie było możliwości połączyć kierownicy z radiem ,dodatkowo miało jeszcze obsługiwać porty oryginalne USB i AUX ale te tylko podświetla wejścia(przy włączonych światłach) zresztą w kostce oryginalnej jest dużo więcej pinów a w tej przejściówce dokupionej są tylko 3 piny.Pod oryginalnym wejściem AUX I USB zamontowałem wyjście usb z radia.Jeśli miał ktoś taki problem z odbiorem stacji radiowych to dajcie znać :cry:
Załączniki
IMG_20191010_135142_HDR.jpg
IMG_20191010_135142_HDR.jpg (646.08 KiB) Przejrzano 1893 razy
IMG_20191021_140925_HDR.jpg
IMG_20191021_140925_HDR.jpg (509.32 KiB) Przejrzano 1893 razy
Z pozdrowieniem chorykrólik :)


Wróć do „Car Audio, nawigacje fabryczne Sorento II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości