Sorento III uszkodzone pytania przed naprawą

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
polaris20
jestem
jestem
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2022, 01:37
Skąd jesteś: Dziwnówek
Kontaktowanie:

Sorento III uszkodzone pytania przed naprawą

#1 Postautor: polaris20 » sobota, 19 listopada 2022, 14:01

:love:
Siema wszytskim jeszcze raz.
Za jakies 2 h stanę się właścicielem długo szukanego Sorento.
Zdecydowałem się na zakup uszkodzonego samochodu z przyczyn oczywiście ekonomicznych, ale pewnie jak każdy kto nie zajmuje się tym zawodowo mam pewne obawy czy faktycznie dużo zaoszczędzę.
Samochód z PL salonu odzkodzony prawym przodem, nie jest tragicznie podłużnicce nie ruszone, ale nie zmienia to faktu że cała morda do wymiany z maską, no i deska plus poduchy.
I tu pojawia się moje pytanie.
Związku z tym że deskę i szybę mam do wymiany to zastanawiam się czy mógłbym sobie kupić taką z head upem bo ceny te same a sam head up też drogi nie jest..
Kolejna sprawa to lampy czy mogę dać od polifta? ( Dużo lepiej się prezentują.
Pozdro i będę kontynuował wątek podrzucę kilka zdjęć jak wrócę z zakupów :happy2:

ZoZol357
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 55
Rejestracja: niedziela, 21 marca 2021, 18:19
Skąd jesteś: Lublin
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento III
Silnik: 2.0 CRDI (185KM) Sorento3
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2017
Przebieg (km.): 220000
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Kontaktowanie:

Re: Sorento III uszkodzone pytania przed naprawą

#2 Postautor: ZoZol357 » sobota, 19 listopada 2022, 21:17

polaris20 pisze::love:
Siema wszytskim jeszcze raz.
Za jakies 2 h stanę się właścicielem długo szukanego Sorento.
Zdecydowałem się na zakup uszkodzonego samochodu z przyczyn oczywiście ekonomicznych, ale pewnie jak każdy kto nie zajmuje się tym zawodowo mam pewne obawy czy faktycznie dużo zaoszczędzę.
Samochód z PL salonu odzkodzony prawym przodem, nie jest tragicznie podłużnicce nie ruszone, ale nie zmienia to faktu że cała morda do wymiany z maską, no i deska plus poduchy.
I tu pojawia się moje pytanie.
Związku z tym że deskę i szybę mam do wymiany to zastanawiam się czy mógłbym sobie kupić taką z head upem bo ceny te same a sam head up też drogi nie jest..
Kolejna sprawa to lampy czy mogę dać od polifta? ( Dużo lepiej się prezentują.
Pozdro i będę kontynuował wątek podrzucę kilka zdjęć jak wrócę z zakupów :happy2:

Odnośnie lamp to na pewno, nie będzie tak, że podłączysz lampy od polifta i będą działać. W przedlifcie były xenony, a w polifcie ledy. Jeszcze nigdzie nie widziałem, żeby ktoś się czegoś takiego podjął, a tym bardziej, żeby gdzieś było opisane jak to zrobić. Z head-up ta sama sytuacja, jak sobie wyobrażasz podłączenie tego nie mając żadnych schematów itp? Nawet jakbyś dorwał całą wiązkę z polifta to i tak nie ma pewności, że to będzie działać.

jender
moja ranga
moja ranga
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 16 maja 2021, 10:28
Skąd jesteś: Wrocław
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento III
Silnik: 2.0 CRDI (185KM) Sorento3
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2017
Kolor: Pearl Black
Przebieg (km.): 150000
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Kontaktowanie:

Re: Sorento III uszkodzone pytania przed naprawą

#3 Postautor: jender » niedziela, 20 listopada 2022, 07:33

Na forum były już chyba ze dwa tematy o zamianach lamp na ledy z poliftów. Ale poza zadaniem pytania nic się w tych wątkach nie działo. Zapytaj może autorów tych tematów czy sprawę jakoś ogarnęłi.

Jak koniecznie chcesz ledy zamiast xenonów to ja bym szybciej oddał lampy do przerobienia i wsadzenia biledów zamiast xenona i H9 na drogowych. Chociaż oryginały set świeci dość dobrze to na biledach pewnie byłoby jeszcze lepiej. Ja będę rozważał taką przeróbkę po tym jak skończy mi się gwarancja na auto.


Wróć do „Pytania i odpowiedzi Sorento III”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości