Dobry serwis do napraw pogwarancyjnych dolny sląsk

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
lukasgo
jestem
jestem
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 22:51
Skąd jesteś: woj. śląskie
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2010
Kolor: srebrny
Inny Samochód: 11' 2,0crdi 4WD
Kontaktowanie:

Dobry serwis do napraw pogwarancyjnych dolny sląsk

#1 Postautor: lukasgo » środa, 23 stycznia 2019, 00:50

Jak w temacie. Szukam dobrego serwisu do przeglądu po 60 tys. w mojej Sorento. Auto od sierpnia jest już po gwarancji, więc nie jestem uwiązany do ASO. Wstępnie umówiłem się już na przegląd, ale kwota szacunkowa 1500zł za przegląd bez wymiany filtrów kabinowego i filtra silnika (więc tylko przegląd + perforacja blach + olej + filtr + filtr paliwa + płyny) nie daje mi spokoju.

Wcześniej serwisowałem auto w ASO na terenie górnego śląska i ceny były zdecydowanie bardziej przystępne. Liczyłem, że tym razem spokojnie zmieszczę się w 1000zł

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i namiary!

Pozdrawiam,
Łukasz

Awatar użytkownika
Edgar
dobry jak...
dobry jak...
Posty: 963
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2016, 13:06
Skąd jesteś: Katowice
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Has thanked: 77 times
Been thanked: 62 times
Kontaktowanie:

Re: Dobry serwis do napraw pogwarancyjnych dolny sląsk

#2 Postautor: Edgar » środa, 23 stycznia 2019, 15:23

Niestety nie doradzę ale mam pytanko. Czy chcesz zrobić przegląd sprawnościowy pojazdu czy tylko wymienić olej i wszelkiej maści filtry ? Jeśli to drugie to w dobrym warsztacie wszystkich marek można, a to pierwsze zrobiłbym w SOP, chyba, że chcesz dogłębnie to chyba tylko ASO. Ze względu na koniec gwarancji nie oznacza taniej. 60tys na 8 lat - nieźle, zrobiłbym w ASO, może łatwiej potem sprzedać :idn:

lukasgo
jestem
jestem
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 22:51
Skąd jesteś: woj. śląskie
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD
Rok: 2010
Kolor: srebrny
Inny Samochód: 11' 2,0crdi 4WD
Kontaktowanie:

Re: Dobry serwis do napraw pogwarancyjnych dolny sląsk

#3 Postautor: lukasgo » czwartek, 24 stycznia 2019, 01:58

Chcę zrobić to pierwsze w serwisie który faktycznie sprawdzi, przeczyści, nasmaruje itd. + wymieni płyny i filtry + da gwarancję na to, że sprawdził i jeśli wypuszcza auto z serwisu to jest ok. Niestety mam różne doświadczenie z ASO (będąc w roli "tajnego klienta KIA" :-)) i wciąż waham się, czy robić w ASO, czy gdzieś indziej. Liczyłem, że ktoś z dolnego śląska wypowie się o tutejszych serwisach, niekoniecznie autoryzowanych.

Wiem, że we Wrocławiu jest serwis prowadzony np. przez byłego szefa serwisu Hyundaia, ale nie mają komputera diagnostycznego do Kii.

Auto od nowości w rodzinie i więc przebiegu jestem pewien, na szybkiej sprzedaży mi nie zależy :-) Poprzednią Kią dobiłem do 200 tys., brat nabija kolejne kilometry :-)

Awatar użytkownika
krzysiek ardie
ma VIN w małym palcu
ma VIN w małym palcu
Posty: 7225
Wiek: 58
Rejestracja: sobota, 19 czerwca 2010, 10:39
Skąd jesteś: Opole
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2007
Kolor: srebrny
Przebieg (km.): 159000
Inny Samochód: Daewoo Matiz
Has thanked: 474 times
Been thanked: 331 times
Kontaktowanie:

Re: Dobry serwis do napraw pogwarancyjnych dolny sląsk

#4 Postautor: krzysiek ardie » czwartek, 24 stycznia 2019, 07:53

Na forum jest user GrzesiekDW1 jeździł S II i ją sam naprawiał, musiałbyś się z nim skontaktować, mogę śmiało go polecić.
uczestnik SDA :) Obrazek
"Kup Inne Auto" cyt. Sztaba


Wróć do „Naprawy gwarancyjne i pogwawancyjne Sorento II”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości