bagażnik dachowy Mont Blanc xplore - brak możliwości całkowitego otwarcia szklanego dachu

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Sasza_79
jestem
jestem
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2022, 21:49
Skąd jesteś: Rybnik
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento IV
Silnik: 1.6 T-GDI 230KM Sorento4
Skrzynia: Automatyczna
Napęd: AWD
Rok: 2021
Kolor: Mineral Blue
Przebieg (km.): 2000
Twoje poprzednie Sorento: To moje pierwsze Sorento.
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

bagażnik dachowy Mont Blanc xplore - brak możliwości całkowitego otwarcia szklanego dachu

#1 Postautor: Sasza_79 » poniedziałek, 21 lutego 2022, 05:54

Przestrzeni bagażowej w Sorento nie powinno nikomu zabraknąć, pod warunkiem jednak, że nie korzysta się z dwóch dodatkowych foteli. Wtedy w bagażniku możemy zmieścić jedynie damską torebkę i sześciopak piwa, jednak tylko pod warunkiem poukładania puszek w jednym rzędzie :angry2: Jako że jestem "posiadaczem karty dużej rodziny", musiałem na dłuższy wyjazd zainwestować z bagażnik dachowy. Wybrałem Mont Blanc xplore, ze względu na szybkość montażu/demontażu, ładowność, niski profil + kształt aero. Nie wiem jak w przypadku THULE, ale gdyby komuś zależało na możliwości pełnego otwarcia (odsunięcia) dachu, to z tym Mont Blanc uda mu się to tylko do mniej więcej połowy, gdyż przednie łapy bagażnika blokują dalsze odsunięcie :palm: .

Awatar użytkownika
Whiteehead
MODERATOR
MODERATOR
Posty: 305
Wiek: 32
Rejestracja: niedziela, 29 lipca 2018, 09:41
Skąd jesteś: Bydgoszcz
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento III
Silnik: 2.0 CRDI (185KM) Sorento3
Skrzynia: A/T
Napęd: AWD
Rok: 2018
Kolor: Biała perla
Przebieg (km.): 44000
Inny Samochód: Ceed
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times
Kontaktowanie:

Re: bagażnik dachowy Mont Blanc xplore - brak możliwości całkowitego otwarcia szklanego dachu

#2 Postautor: Whiteehead » poniedziałek, 21 lutego 2022, 13:32

Bo nie jest kompatybilny , jak szukałem do swojego to tylko thule miał kompatybilne


Wróć do „Pytania i odpowiedzi Sorento IV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości