Co myślicie o tych rurkach

Koła, spoilery, grille, lotki, blendy

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Murzyn1313
expert
Posty: 5427
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 01:33
Skąd jesteś: Afryka :)
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Przebieg (km.): 120000
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#16 Postautor: Murzyn1313 » środa, 7 września 2011, 20:07

uważam że te rurki nadają się tylko dla sorci pracującej, np. dla leśników,rolników,może hodowców owiec-gdzie jeździ tylko po bezdrożach, i świata cywilizowanego nie widzi.bo w mieście to by było jak brzydkie kaczątko :17
Obrazek

mateokrzyku
moje konto
moje konto
Posty: 211
Rejestracja: wtorek, 14 grudnia 2010, 18:34
Skąd jesteś: Wałbrzych
Rok: W PLANACH
Inny Samochód: FSO 1800 turbo
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#17 Postautor: mateokrzyku » środa, 7 września 2011, 20:58

Murzyn_1313_Maximus pisze:uważam że te rurki nadają się tylko dla sorci pracującej, np. dla leśników,rolników,może hodowców owiec-gdzie jeździ tylko po bezdrożach, i świata cywilizowanego nie widzi.bo w mieście to by było jak brzydkie kaczątko :17



u mnie tak właśnie jest :P

Awatar użytkownika
Wojtas_vic
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 3757
Wiek: 52
Rejestracja: wtorek, 18 maja 2010, 06:22
Skąd jesteś: Koszalin
Silnik: 3.3 V6 (248)LPG
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2008
Kolor: Czarna Perła
Przebieg (km.): 225000
Twoje poprzednie Sorento: 2,5 CRDI 2005 A/T
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#18 Postautor: Wojtas_vic » czwartek, 8 września 2011, 07:00

Mili Państwo-nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba. Mi się podobają i basta :D
Obrazek

pip33
moja ranga
moja ranga
Posty: 135
Wiek: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 09:05
Skąd jesteś: Poznań
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 80357
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#19 Postautor: pip33 » czwartek, 8 września 2011, 17:15

Bodzion pisze:
pip33 pisze:hahaha Panowie jak dla mnie to masakra i oszpecanie auta :) no ale o gustach się nie dyskutuje!!

I powiedział to ten... który założył do Sorento felgi o wielkości 21 cali ( czy jakoś tak ) ... :25 :25 :25 :25 :25

Pip - też masz specyficzny gust... więc faktycznie... lepiej o tym nie dyskutować :03



Bodzion co masz do moich 20 calowych kół?? :08

Uważam że przerabianie suva jakim jest Sorcia na terenówke jest zbędne a dodatkowo ją oszpeca... (oczywiscie moim zdaniem) :)
Chip 140/170 KM @ 320/400 Nm

Awatar użytkownika
tommy
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1615
Wiek: 55
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 10:15
Skąd jesteś: Węgorzewo
Silnik: nie mam
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie mam
Rok: nie mam
Inny Samochód: Jeep Cherokee KL
Twoje poprzednie Sorento: Sorento I, 2,5 CRDi, Tiptronic.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#20 Postautor: tommy » czwartek, 8 września 2011, 21:26

Przerabianie porządnego suva na pseudo luksusowego crossovera to dopiero pomyłka. Na takich wielgaśnych felgach traci się zalety Sorento - można tym wjechać tylko tam, gdzie zwykłym plaskaczem. Bez obrazy ale mi do felg takiej wielkości pasuje BMW i dres.

pip33
moja ranga
moja ranga
Posty: 135
Wiek: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 09:05
Skąd jesteś: Poznań
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 80357
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#21 Postautor: pip33 » piątek, 9 września 2011, 19:34

tommy pisze:Przerabianie porządnego suva na pseudo luksusowego crossovera to dopiero pomyłka. Na takich wielgaśnych felgach traci się zalety Sorento - można tym wjechać tylko tam, gdzie zwykłym plaskaczem. Bez obrazy ale mi do felg takiej wielkości pasuje BMW i dres.



Haha to dopiero... "porządny suv...", "luksusowa crossover" hmm powiem Ci Tommy że troszkę mnie rozbawiłeś bo wcale nie uważam że dołożenie kół to przerabianie samochodu na luksusowy natomiast dokładanie rurek podnoszenie zakładanie snorkel itp do samochodu który przeznaczony jest w wiekszości na asfalt no może na wieś żeby przejechać przez błoto TO POMYŁKA...

Ja nie podnoszę renomy swojego samochodu nazywając go luksusowym bo zakładam większe koła natomiast widzę że Ty próbujesz sobie dodać nazywając Sorcie "porządnym suvem"
Chip 140/170 KM @ 320/400 Nm

Awatar użytkownika
tommy
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 1615
Wiek: 55
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 10:15
Skąd jesteś: Węgorzewo
Silnik: nie mam
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie mam
Rok: nie mam
Inny Samochód: Jeep Cherokee KL
Twoje poprzednie Sorento: Sorento I, 2,5 CRDi, Tiptronic.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#22 Postautor: tommy » piątek, 9 września 2011, 20:36

pip33, dyskusja z Tobą to pomyłka. Lecz swoje kompleksy na innym forum. Założyłeś większe felgi i co zyskałeś ? Natomiast seryjne Sorento nieźle sobie daje w terenie. Jeżeli Ty nie potrafisz jeździć poza asfaltem to Twój problem. Ale nie krytykuj rozwiązań, które poprawiają zdolność Sorento w terenie, takich jak np. lift, orurowanie chroniące reflektory itp. Przyjedź na jakiś rajd terenowy ( w klasie turystycznej lub samochodów seryjnych ) albo na nasz zlot i zobacz jak Sorento jeździ w terenie. Albo przynajmniej poogladaj zdjęcia na forum.

pip33
moja ranga
moja ranga
Posty: 135
Wiek: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 09:05
Skąd jesteś: Poznań
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 80357
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#23 Postautor: pip33 » sobota, 10 września 2011, 11:30

tommy pisze:pip33, dyskusja z Tobą to pomyłka. Lecz swoje kompleksy na innym forum. Założyłeś większe felgi i co zyskałeś ? Natomiast seryjne Sorento nieźle sobie daje w terenie. Jeżeli Ty nie potrafisz jeździć poza asfaltem to Twój problem. Ale nie krytykuj rozwiązań, które poprawiają zdolność Sorento w terenie, takich jak np. lift, orurowanie chroniące reflektory itp. Przyjedź na jakiś rajd terenowy ( w klasie turystycznej lub samochodów seryjnych ) albo na nasz zlot i zobacz jak Sorento jeździ w terenie. Albo przynajmniej poogladaj zdjęcia na forum.



Widzę Tommy że dla Ciebie wszystko jest pomyłką... zastanów się nad sobą a przede wszystkim przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM swoje wcześniejsze posty... ja piszę że MOIM ZDANIEM przerabianie sorento na terenówkę ją oszpeca a Ty wyjeżdżasz że to co ja robię ze swoim samochodem to "pomyłka" i mnie atakujesz haha

Co do kompleksów to ja ich nie mam bo nie modyfikuje zwykłego samochodu do jazdy w terenie... jak bym chciał jeździć po bezdrożach to kupił bym sobie prawdziwego offa...

Nie musisz się tak spinać... robisz z siebie wielkiego rajdowca terenowego zmieniając suva który ma służyć do jazdy...

Wiesz co? nie zamierzam z Tobą polemizować i wysłuchiwać Twojego imputowanie odnośnie mojej osoby i mojego samochodu oraz tego co z nim robię...

Myślę że moderator może zamknąć wątek bo Twoje wypowiedzi nic już do niego nie wnoszą...
Chip 140/170 KM @ 320/400 Nm

Awatar użytkownika
Adimo
coś umiem
coś umiem
Posty: 749
Wiek: 54
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 21:48
Skąd jesteś: Gruta
Silnik: 2.4 i (174KM)
Skrzynia: nie mam
Napęd: nie mam
Rok: W PLANACH
Inny Samochód: Isignia
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#24 Postautor: Adimo » sobota, 10 września 2011, 11:42

Koledzy macie Sorento, jedno będzie na felgach 20 calowych, i na pewno będzie super wyglądało, i po kałuży przejedzie, drugie autko będzie miało założone orurowanie i stylistycznie będzie także super autem, poprawi ochronę auta itp, plusów i minusów można szukać wszędzie, zależy z jakiego miejsca się patrzy, i na co auto się przeznaczy.
Co do klasyfikacji auta, kiedyś już ustaliliśmy, że jest ono pośrodku, i nie warto się sprzeczać, bo nie oto chodzi na tym forum, każdy z was ma rację, kwestia jakie modyfikacje zostaną wykonane.

Każdy lubi to co lubi.

mateokrzyku
moje konto
moje konto
Posty: 211
Rejestracja: wtorek, 14 grudnia 2010, 18:34
Skąd jesteś: Wałbrzych
Rok: W PLANACH
Inny Samochód: FSO 1800 turbo
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie o tych rurkach

#25 Postautor: mateokrzyku » niedziela, 11 września 2011, 21:21

Wie możne ktoś czy można gdzieś dostać rurki waag, zapodał bym sobie progi i tylną osłonę.

A zakupione rurki z allegro idą do piaskowania i malowania proszkowego tylko nie wiem jaki kolor wybrać, czarny mat lub połysk lub srebrny pod karoserie ale nie wiem czy nie nie będzie się zlewać z karoseria. ...


Wróć do „TUNING WIZUALNY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości