Spotkane zwierzęta na drodze.

Dla ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

Moderator: Moderator

Regulamin forum
Piszemy o tym co nas interesuje , szanujemy poglądy innych forumowiczów. Całkowicie bez polityki.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 11395
Rejestracja: sobota, 19 października 2013, 11:04
Skąd jesteś: Warszawa-Rakowiec
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 268000
Has thanked: 256 times
Been thanked: 353 times
Kontaktowanie:

Spotkane zwierzęta na drodze.

#1 Postautor: Marek » środa, 18 października 2023, 15:11

Różne już sytuacje miałem na drodze, sarny , jelenie , dziki ( jednego nocną porą mam na sumieniu) . Ostatnio, jadąc droga między wioskami, zauważyłem z prawej mojej strony coś dużego biegnącego za krzakami w moją stronę. Nie daleko pasło się stado krów i w pierwszej chwili pomyślałem że to jedna z nich wybrała się na wycieczkę. Zatrzymałem auto i po chwili ukazał się olbrzymi łoś , co ciekawe nie przebiegł od razu przez drogę, tylko stanął przed asfaltem, popatrzył na stojące moje auto i dopiero ruszył na drugą stronę. Z tak bliskiej odległości to jest ogromne i piękne zwierze.

jacek2
teraz jestem
teraz jestem
Posty: 591
Wiek: 56
Rejestracja: poniedziałek, 7 marca 2011, 10:36
Skąd jesteś: Kłodzko
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: czarny
Przebieg (km.): 90
Inny Samochód: hyundai ix 35
Been thanked: 5 times
Kontaktowanie:

Re: Spotkane zwierzęta na drodze.

#2 Postautor: jacek2 » czwartek, 19 października 2023, 06:58

To bardzo znajomy mi widok szczególnie rano gdy do roboty zmierzam, W moich okolicach jest mnóstwo sarenek, jeleni i dzików. Trzeba rano ostrożnie się przemieszczać bo te bydlątka lubią przy drodze spacerować. Łosia wielkiego też widziałem kiedyś. Myślę że zderzenie z nim nawet przy niewielkiej prędkości skończyłoby się kasacją mojego autka, a i także utratą mojego wątłego już zdrówka... :beer: :hmm:
------JK, 2,5 CRDI 4x4 2005r


Wróć do „HYDE-PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości