Niezbędne programy do telefonu ( Android)

Nowinki techniczne związane nie tylko z motoryzacją

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Hessus
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 2447
Wiek: 47
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:03
Skąd jesteś: Czę100chowa
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2005
Kolor: srebrny/grafitowy
Przebieg (km.): 219000
Inny Samochód: SHILTON
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: Niezbędne programy do telefonu ( Android)

#16 Postautor: Hessus » poniedziałek, 11 lutego 2013, 18:23

Temat nie poruszany od ponad pół roku ale ja dorzucę kilka aplikacji, których używam częściej niż pozostałych:

SoundHound aplikacja rozpoznającą zasłyszane utwory muzyczne. Zdarzyło Ci się słyszeć utwór w radiu a nie mogłeś skojarzyć kto śpiewa i jaki jest tytuł utworu? Wystarczy przybliżyć tel. do głośnika. Program jest w stanie podać tytuł i wykonawcę nie tylko oryginalnego utworu odtworzonego z płyty lub pliku MP3, ale również fragmentu zanuconego lub zaśpiewanego przez użytkownika -to akurat rzadziej.

Polskie Tablice Rejestracyjne Aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie powiatu i województwa, z którego pochodzi tablica wg zadanego wzorca (np. KBR dla Brzeska). Baza zawiera także wzorce tablic instytucji państwowych (np. HB dla Biura Ochrony rządu, HP dla policji) oraz dla placówek dyplomatycznych (np. W065 dla Rosji).

MX Player -łyka każdy rodzaj filmów i napisów -nr 1 wśród funkcjonalności i obsługi odtwarzaczy.

Yanosik przede wszystkim darmowa nawigacja i świetna jeśli chodzi o uniknięcie pułapek postawionych przez ministra Nowaka czyli suszarek i fotoradarów (nie myśleć, że idealna bo takowej póki co nie ma). Rozwija się dosyć prężnie i w dobrym kierunku.

Plan Lekcji -dzięki niej mogę na bieżąco śledzić zajęcia jak również oceny mojego syna.

Mirror - dla mnie zbędna aplikacja ale podejrzałem kilkakrotnie żonkę jak nie mając pod ręką lusterka korzystała z niej :idea:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 lutego 2013, 18:33 przez Hessus, łącznie zmieniany 1 raz.
KIA SORENTO SHILTON N°532
2.5 CRDi (140KM) + USEL
Lift 2 - przód +42mm, tył +40mm

Ściśle przestrzegam diety: wino, śpiew i kobiety...

Awatar użytkownika
Murzyn1313
expert
Posty: 5427
Wiek: 42
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 01:33
Skąd jesteś: Afryka :)
Silnik: 3.8 i V6 (260KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Przebieg (km.): 120000
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times
Kontaktowanie:

Re: Niezbędne programy do telefonu ( Android)

#17 Postautor: Murzyn1313 » poniedziałek, 11 lutego 2013, 18:27

a ja dodam jedną swoja- THOUSAND+ czy li po prostu gra w tysiąca. ostatnio mecze ja codziennie :palm:
Obrazek


Wróć do „GADŻETY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości