Offrodaowy Kalendarz 2015r. Fundacji 4x4 Dzieciom

Nowinki techniczne związane nie tylko z motoryzacją

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
cobra75
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 listopada 2013, 14:49
Skąd jesteś: Warszawa
Rok: 2001
Inny Samochód: Rysiek :)
Kontaktowanie:

Offrodaowy Kalendarz 2015r. Fundacji 4x4 Dzieciom

#1 Postautor: cobra75 » wtorek, 13 stycznia 2015, 21:08

No to tak jakoś wyszło......że się późno zrobiło ale jest.

Szanowni.
Jak wiecie (albo nie :hmm: ) już jakiś czas staramy się ciągnąć ten wózek, który nazywa się Fundacja 4x4 Dzieciom.
W ten sposób, niejako, spinamy rok działalności.
Jaki on był??
Pewnie każdy ma na to swój pogląd ale z naszego punktu widzenia to był rok w którym Wasza chęć pomocy, to w jaki sposób angażowaliście się w działania Fundacji, niesamowicie nas zaskoczyło.
Mówię tu nie tylko o Waszej liczbie na imprezach, które organizowaliśmy dla dzieciaków z Domów Dziecka ale też o wsparciu mentalnym jakiego od Was doświadczyliśmy.
Pamiętacie to jak odwoływałem jesienną imprezę ???
Ja pamiętam i nigdy nie zapomnę.........tego jak dzwoniłem do Domów Dziecka z informacją, że impreza się nie odbędzie :( .
To właśnie wtedy dostałem od WAS sygnały, że jesteście z nami. Były słowa otuchy, propozycje wsparcia, próby ratowania imprezy. Dziękuję WAM za to z całego serca......wtedy poczułem, że to wszystko ma olbrzymi sens.
Świetna sprawa wiedzieć, że JESTEŚCIE :happy2:

Ale wracając do tematu (jak zawsze się rozpisałem :) )

Kalendarz to pierwsze nasze "dzieło" tego typu więc prosimy o wyrozumiałość :blushing:
Ma format A4, 6 dwustronnych kartek i okładkę :)
A w srodku??
W środku zdjęcia z imprez od "Poszukiwania wiosny" przez "Dzień Dziecka" aż po ostatnią "Pakę dla dzieciaka", a nie wykluczam, że mogły też się zaplątać jakieś zdjęcia z innych imprez ;)

Jak wiecie (albo nie :laugh: ) Fundacja 4x4 Dzieciom nie ma stałego finansowania (sponsora) i działamy tylko dzięki ludziom dobrej woli.
Dzięki WAM.
Mamy więc nadzieję, że pomożecie nam po raz kolejny i kupicie nasz "cegiełkowy kalendarz" w super okazyjnej cenie offroadowej......4x4= 16 zł :rolley:

Poniżej zdjęcia opisywanej wydumki :evil: i link do aukcji na alle....cośtam ;)

Obrazek

Obrazek


http://allegro.pl/offrodaowy-kalendarz- ... 36592.html


Jeżeli ktoś miał by ochotę to można też zrobić tu listę chętnych (wychodzę z założenia że jacyś się znajdą :hmm: )

Wszelkie wpłaty będą na oficjalne konto Fundacji 4x4 Dzieciom, a pieniądze zostaną wykorzystane na działalność statutową.

http://4x4dzieciom.pl

Pozdrawiam i przepraszam za długość tekstu :evil:
Wasz Cobra ;)

Wróć do „GADŻETY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości