KSA - sprawy organizacyjne, techniczne itp

Regulamin, informacje, uczestnicy, zapisy

Moderator: Moderator

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vokal
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 6169
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 11:55
Skąd jesteś: WA/NOE
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: M/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: IndigoBlue/AlpinGrey
Inny Samochód: Jazz 1.4 LS '06
Has thanked: 13 times
Been thanked: 49 times
Kontaktowanie:

KSA - sprawy organizacyjne, techniczne itp

#1 Postautor: vokal » czwartek, 7 maja 2015, 15:40

Kia Sorento Assistance działa i cały czas się rozrasta, za co dziękujemy Uczestnikom i i zgłaszającym się do udziału w tym programie :happy1:
Nie wszystkie sytuacje, w których brały czynny, czy mentalny udział służby KSA są opisane na forum. Niektóre nie są warte opisywania, a o innych ktoś mógł zapomnieć napisać, albo nie mieć na to czasu.
W każdym razie obowiązku opisywania przygód i pomocy z udziałem KSA i (nie tylko) nie ma.

Dochodzą do mnie natomiast informacje o dwóch sprawach technicznych dotyczących programu KSA - wysyłania zgłoszeń do programu oraz otrzymywania informacji technicznych i organizacyjnych od KSA.

Otóż każdy zgłaszający się do programu KSA, po wysłaniu maila na adres ksa@klubsorento.pl otrzymuje ode mnie maila z potwierdzeniem o przyjęciu zgłoszenia o treści:

"Witaj

Twoje zgłoszenie do Kia Sorento Assistance zostało przyjęte.
Lista uczestników KSA zostanie zaktualizowana zgodnie z zasadami na początku miesiąca.

Regulamin akcji pomocy wzajemnej KSA znajduje się pod poniższym linkiem:
viewtopic.php?f=74&t=6179

W przypadku zajścia zmian w danych zgłoszeniowych fakt ten należy zgłosić mailowo na adres ksa@klubsorento.pl
"


Jeśli ktoś po wysłaniu swojego zgłoszenia nie otrzyma takiego potwierdzenia, to proszę wysłać zgłoszenie jeszcze raz i na wszelki wypadek napisać mi o tym na PW.
Nie chcemy, żeby ktoś chętny nie został przyjęty do KSA :)

Drugą kwestią jest wysyłanie korespondencji grupowej do forumowiczów wpisanych do grupy Pomoc Assistance.
Korespondencja ta, dla każdego takiego forumowicza, wysyłana jest na adres wpisany w profilu rejestracyjnym forum.
Jeśli ktoś nie otrzymuje przynajmniej raz w miesiącu maila od KSA niech skoryguje adres mailowy zapisany w swoim profilu lub zmieni na inny (jeśli jest taka możliwość).
O każdej aktualizacji listy Uczestników KSA, ze względu na w/w problemy, dodatkowo informuję w odpowiednim wątku.

Kia Sorento Assistance życzy bezawaryjnej eksploatacji swoich aut (nie tylko Sorento) oraz korzystania w pełni z możliwości jakie daje KSA :ok:
Obrazek
Obrazek
"Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę."

Awatar użytkownika
dlubacz
moja ranga
moja ranga
Posty: 101
Wiek: 32
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2014, 12:03
Skąd jesteś: Wałbrzych
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Rok: 2005
Kolor: Czarny
Przebieg (km.): 243000
Inny Samochód: Alfa 166 2.4 JTD 20v
Been thanked: 1 time
Kontaktowanie:

Re: KSA - sprawy organizacyjne, techniczne itp

#2 Postautor: dlubacz » sobota, 9 maja 2015, 15:12

Hmmm... Dobrze, że to napisałeś, bo ja np. mimo poprawnego adresu e-mail nie otrzymuję żadnych wiadomości od KSA... Maila ze zgłoszeniem wyślę jeszcze raz :)

Awatar użytkownika
miro
wiem wszystko
wiem wszystko
Posty: 2461
Wiek: 54
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2014, 09:23
Skąd jesteś: Bestwina
Silnik: 2.5 CRDi (140KM)
Skrzynia: A/T
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2003
Kolor: Srebro
Przebieg (km.): 200000
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Kontaktowanie:

Re: KSA - sprawy organizacyjne, techniczne itp

#3 Postautor: miro » sobota, 9 maja 2015, 16:38

Może emaile lądują w spamie ?
To teraz taka przypadłość skrzynek pocztowych. :kwink:


Wróć do „KIA SORENTO ASSISTANCE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości