Szrot w Warszawie 2.5 lift - nie marnujcie czasu!

ostrzeżenia przed zakupem aut wystawionych w ogłoszeniach motoryzacyjnych

Moderator: Moderator

Regulamin forum

REGULAMIN

Dane auta powinny zawierać:

a) VIN - jeśli jest dostępny
b) Podstawowe informacje o aucie ( zdjęcie, silnik , kolor itp )
c) Miejsce postoju samochodu i data oględzin.

Wklejanie samych linków jest niedopuszczalne .

Wiadomość
Autor
KM1981
awansowałem na
awansowałem na
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2016, 19:17
Skąd jesteś: Halinów
Wersja Kia Sorento: Kia Sorento I
Silnik: 2.5 CRDi (170KM)
Skrzynia: A/T-TIPTRONIC
Napęd: 4 WD AUTO
Rok: 2006
Kolor: Srebrny
Przebieg (km.): 258000
Twoje poprzednie Sorento: 2.2d 193KM A/T 2011
2.5 CRDi (140KM) A/T 2005r
Kontaktowanie:

Szrot w Warszawie 2.5 lift - nie marnujcie czasu!

#1 Postautor: KM1981 » sobota, 21 stycznia 2017, 07:55

Witajcie, oglądałem wczoraj na warszawskim Targówku kijankę 2.5 po lifcie. Samochód wymęczony, może nie do granic możliwości, ale już przykro się na niego patrzy. Po uruchomieniu (bezproblemowym) chmura niebieskiego i siwego dymu przez jakieś 10 sekund, słyszalny świst turbiny, świecący check, maksymalne obroty silnika ~2tys. tapicerka skórzana na przednich fotelach zniszczona i wygnieciona w stopniu nieprzyzwoitym (nie mam pojęcia jak były robione zdjęcia, że tego na nich nie widać?), skóra na kierownicy przetarta na wylot, tylne nadkola, drzwi - ruda.

Jazda próbna się nie odbyła oczywiście, ale za to dowiedziałem się, że samochód jest świeżo po pełnym przeglądzie włącznie z wymianą... rozrządu. Zapytałem sprzedającego co się stało, że wymieniał łańcuch - zbaraniał i nastąpiły co najmniej 3 sekundy ciszy, następnie uzyskałem informację, że "on nie wie, bo, bo, bo... to mechanik coś tam mówił, że wymienił". :palm:

Oczywiście brak jakichkolwiek śladów jakichkolwiek napraw/wymian w komorze silnika. Przedni prawy błotnik w innym odcieniu lakieru, oczywiście nadal sprzedający twierdził, że samochód cały w oryginalnym lakierze. I na koniec najlepsze, jak widać w ogłoszeniu oryginalny przebieg to ~140 tys. km, na miejscu sprzedający zapewniał, że licznik nie był kręcony :lol:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-soren ... yFxEw.html

Dodam tylko, że godzinę później oglądałem inne Sorento z 2006r ze stanem licznika ponad 270tys. km i pod absolutnie każdym możliwym względem pracowało i wyglądało o wiele lepiej. :hmm:
Media kłamią!

Awatar użytkownika
Madej
ASSISTANCE
ASSISTANCE
Posty: 2424
Wiek: 52
Rejestracja: poniedziałek, 14 stycznia 2013, 12:45
Skąd jesteś: Krakow/Wiedeń
Silnik: zbłądziłem - mam inny pojazd
Skrzynia: nie dotyczy
Napęd: nie dotyczy
Rok: nie dotyczy
Twoje poprzednie Sorento: Niebieska 2,5 140 KM+ chip ,Opony AT , USEL i wiele dobrego jeszcze..
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Kontaktowanie:

Re: Szrot w Warszawie 2.5 lift - nie marnujcie czasu!

#2 Postautor: Madej » sobota, 21 stycznia 2017, 20:29

Sprzedający prawdę mówił,nie był kręcony..... On już jeden pełny obrót licznika zrobił i idzie od nowa :roftl:
Jak to powiedział jeden kat "każdy ma prawo być porąbany "


Wróć do „UWAGA NA TE AUTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości